Kısa saç modelleri

Sezonun En Popüler Kısa Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kısa saç modelleri şüphesiz ki sezonun en trend saç modelleri arasında yer alıyor. Ancak her kadın için saçlarını kısa kestirmek kolay bir karar değildir. Saçlarını kısa kestirmek gerçekten cesaret isteyen bir iştir. Çünkü pişman olduğunuz taktirde uzun bir süre sabretmenz gerekebilir.

Popüler Kısa Saç Modelleri

Bu yazımda sizlere bu sezonun en popüler kısa saç modellerini tanıtacağım. Özellikle ünlülerin kullandığı saç modellerinden kesim örnekleri paylaşacağım. Eğer saçlarınızı kestirmeye cesaretiniz yoksa eminim ki göstereceğim popüler kısa saç kesimleri size ihtiyacınız olan cesareti verecek. Hazırsanız başlıyoruz!

Julianne Hough tarafından da kullanılan dalgalı kısa bob kesimleri son dönemin popüler kısa saç modelleri arasında
Julianne Hough popüler kısa saç modeli

Emma Stone sevdiğim ve tarzını çok beğendiğim ünlüler arasında. Dalgalı ve perçemli bakır kızılı saç modeli de popüler kısa saç modellerinden biri.

Emma Stone Perçemli ve dalgalı kısa saç modeli

Dalgalı orta boy saç modeli de kendisine çok yakışmıştı ama bence yeni kesimi çok daha hoş duruyor.

Emma Stone Kısa Saç Modeli
Kısa pixie saç modelleri de son sezonun popüler olan saç modelleri arasında. Anne Hathaway bu modaya uyan ilk isimlerden birisi.
Anne Hathaway popüler kısa saç modeli

Felicity Jones tarafından da kullanılan küt ve perçemli kesimler zariflik ve doğallık arayan kadınların düşünmesi gereken bir saç kesimi.

Felicity Jones küt perçemli kısa saç modeli

Taylor Swift tarafından kullanılan bu kısa saç kesimi de oldukça popüler bir kesim. Eğer yuvarlak bir yüz tipine sahipseniz mutlaka düşünmelisiniz.

Taylor Swift Kısa saç modeli

Eğer kısa bob modelini seviyorsanız geçen sezon moda olan küt bob kesimleri yerine Hilary Duff‘un da kullandığı doğal ve dalgalı bob kesimler bu sezon daha popüler.

Hilary Duff kısa bob saç kesimi

Jesicca Alba orta boy dalgalı saç kesiminden kısa saç kesimine dönen ünlü isimler arasında.

Jesicca Alba kısa saç kesimi

Bir diğer pixie saç kesimi de Jessie J ‘den geliyor 🙂 Jessie J saç yeni saç kesimi “Boyish Pixie” olarak adlandırılıyor.

Jessie J kısa saç kestirdi

Bu sezonun popüler kısa saç kesimleri genelde pixie saç kesimlerinden oluşuyor. Natalie Portman‘da saçını çok kısa kestiren ünlüler arasında.

Natalie Portman kısa pixie saç kesimi

Bu kadar popüler kısa saç kesimini önerip kaküllü kısa saç kesimlerini atlamak olmaz. Rachel McAdams‘ın kaküllü kısa saç kesimi

Rachel McAdams kaküllü kısa saç kesimi

Sezonun popüler kısa saç kesimleri bu anlattıklarım olacak. Ünlülerin popüler kısa saç kesimlerine genel olarak baktığımızda özellikle pixie kısa saç kesimlerini bol bol göreceğimiz bir sezona benziyor.Ünlülerin çoğu saçlarını kestirerek sezona ayak uydurmayı başardı, peki siz saçlarınızı kestirmeye karar verebildiniz mi? 🙂


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir