Kısa saç modelleri

20 Harika kısa saç kesimleri ve model önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son yıllarda şüphesiz en çok kullanılan saç modeli kısa kesim saç modelleridir . Her ne kadar geçmişten günümüze annelerimiz anneannelerimiz uzun saçın kadını daha çekici hale getirdiğini söyleyip dursa da artık devir değişti e tabi saçlar da değişti.  Uzun ve bakımsız , stili olmayan bir saç tipi yerine kısacık ve yüzünüze en çok yakışan saçı seçmeniz çok daha yararınıza olacaktır. Genellikle güçlü ve ayakları yere basan kadınların tercih ettiği kısa saçlar kullanımı ve pratikliğiyle vazgeçilmeziniz olacaktır. Peki hangi kısa saç stili size göre ? İşte burada yapmamız gereken yüzümüzün şeklini öğrenmek . Aynanın karşısına geçin ve yuvarlak hatlara mı yoksa kare ve keskin hatlara mı sahip olduğunuza karar verin .Sonrasında gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Dolgun yanaklara sahipseniz perçemli bir kesim tercih etmelisiniz . Zayıf ve kemikli suratınız var ise alnınızı kapatacak perçemlerle beraber pixie kesimleri denemelisiniz derim.

Kısa saçlar doğru kullanıldığı zaman yüzünüze ekstra masum ve genç bir ifade katacaktır. Özellikle yaşınız yirmilerin ortasındaysa uzun ve maşalı saçlar yerine kısa saçı tercih ettiğinizde bu sizi olgun bir kadın görünümünden kurtarıp sizi taze bir görünüme kavuşturur.Kısa saçlarla aksesuar kullanımı da günümüzde gayet popülerleşmeye başladı . Saçlarınıza takacağınız altın rengi ince bantlar , hatta pin-up bandanaları kıyafetlerinizle gayet uyum içinde kullanabileceğiniz aksesuarlardan. Kısa saçlarda özellikle permalar ve kıvırcık modeller de çok sıra dışı görünebiliyor. Sizlere tavsiyem her yerden kolayca temin edebileceğiniz bigudilerden alıp saçlarınızda bu modeli denemeniz. Eğer bir süredir saçlarınızın aynı oluşundan skıldıysanız emin olun bu işlemden sonra aynada bambaşka biriyle karşılaşacaksanız ve bu sizi tatmin edecektir.

Eğer ince telli kısa saçlara sahipseniz saçlarınızda krepeyi deneyebilirsiniz. Krepe tarağıyla saçlarınızı dipten uca kabartabilir ve sonrasında sabitleyici bir saç spreyiyle gün boyu kısa ve hacimli bir saçla dolaşabilirsiniz. Kısa saçlarınızda eğer kahküle sahipseniz saçlarınızı tepeden toplayarak kahkülunuzu ve yüz hatlarınızı ön plana çıkartabilirsiniz . Yazımızın başlangıcında da anlattığım gibi kısa saç sizi her zaman özgüveni yüksek , modern ve şık gösterir. Kullanım açısından da uzun saça göre her zaman pratiktir ve koyu renk makyajı kaldırıp sizi oldukça bakımlı ve canlsı gösterir. Sitemizde bulabileceğiniz çeşit çeşit kısa saç modellerinden birini denemenizi tavsiye ediyorum. İnanınki değişiklik uzun süredir sıkıldığınız stilinizi değiştirecek ve sizleri mutlu bir görünüme kavuşturacaktır.

Kısa saç kesim modelleri

Şimdi sizleri kısa saç modelleri ile baş başa bırakıyorum.Eminim ki kendinize uygun bir saç modeli seçerek harika bir görüntü elde edeceksiniz. Eğer bob saç modeli ile ilgileniyorsanız, bu saç modelleri ile ilgili diğer konularımıza kesinlikle göz atmalısınız.

katlı kısa saç modeli
kısa saç kesimi
küt kısa saç modeli
Katmanlı kısa pixie saç modeli
sarı kısa saç
Katlı kısa sarı saç stili
Katmanlı kısa bayan saç örneği
Kısa sarı hoş saç modeli
Katlı kısa sarı saç kesimi
Tarz kısa sarı saç kesimi
katlı asimetrik kısa saç kesimi
Katlı ve dalgalı kısa saç modeli
kısa siyah saç
Kumral kısa saç modeli
Bayan Katlı siyah saç kesimi
kahverengi katlı saç kesimi
Katlı küt saç modeli
çok kısa sarı saç modeli
kısa kahverengi saç modelikısa küt sarı saç modeli
İnce teli sarı kısa saç
kısa sarı harika saç modeli
Küt kahverengi bayan saç modeliKahverengi kısa saç stili


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir