Moda

Kendal Jenner’den Trend Kombinler – Kendall Jenner Stili

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kim Kardashian’ın kardeşi olarak bilinen Kendall Jenner şimdilerde modelliği ile çok konuşuluyor. Güzelliğinin yanında harika stiliyle de kendine hayran bırakmayı başarıyor. Moda takipçileri en çok onun stilini mercek altına alıyor.Kendine has bir tarz oluşturmayı başaran Kendall’ın stilinde dikkatimizi çeken en önemli kısım ise bütün trendleri layıkıyla uyguluyor olması.

kendall jenner sokak stili

Moda dünyasında ön plana çıkan trendleri onun günlük kombinlerinde görmek mümkün. Bu trendleri en doğru şekilde nasıl uygulayacağınızı da yine onun stiline bakarak görebilirsiniz. Peki Kendall Jenner hangi trendleri uygulamayı tercih ediyor?

kendall jenner modası

Crop Top-Yüksek Bel Trendi

Kendall Jenner’in hem sokak stilinde hem de kırmızı halı stilinde bu trendi görmek mümkün. Günlük stilde skinny pantolon kullanmayı çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Yüksek belli skinny pantolonlar ile harika crop topları bir arada kullanarak hem fiziğini ön plana çıkarıyor hem de zahmetsiz şıklığa ulaşıyor.

kendall jenner crop top yüksel belli kombin

Her ne kadar eline geçirdiği ilk şeyi giyip çıkmış izlenimi verse de kendisine yakıştırmayı başarıyor.

kendall jenner kombin

Yüksek belli mom jeans ile omuzları düşük bir crop topu birlikte giyerek harika bir kombin oluşturabiliyor.

Spor Ayakkabı Trendi

Son zamanlarda moda dünyasında en şık kombinlerde bile spor ayakkabı giyme trendi oluştu. Kendall da bu trendi en harika şekilde uygulayanlardan biri.

kendall jenner spor ayakkabı

Kombinin tamamını aynı renkten oluşturarak son derece şık parçaları birleştirdikten sonra yine aynı renkte bir spor ayakkabı giyerek ters köşe yapıyor.

kendall jenner

Şık sigaret pantolon ya da eteklerle bile spor ayakkabı giymekten çekinmiyor.

Monokrom Trendi

Tek renkten ya da iki zıt renkten kombinler oluşturma trendi olan monokromu Gigi Hadid’den sonra en iyi kullanan isimlerden biri de Kendall Jenner.

Kendall Jenner monokrom

Monokrom stilini uygularken tercih ettiği ana renkler ise siyah, beyaz ve gri. Kimi zaman bembeyaz bir kombinle kimi zaman gri ve siyahı kullandığı net kombinlerle karşımıza çıkıyor.

Kendall Jenner monokrom kombinleri

Choker Trendi

Yine son zamanların en popüler aksesuarlarından biri olan tasma kolye şeklindeki choker trendini Kendall’da görebilmek mümkün.

Kendall Jenner Choker

Choker kolyeleri deri ceket ve Jean gibi salaş bir kombinde de şık bir elbise giydiği kırmızı halı stilinde de tercih ediyor.

Kendall Jenner Choker kolye


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir