Moda

Stilinize Son Noktayı Kemer Kombinleri ile Koyun

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kemer, birçok kişi için vazgeçilmez bir aksesuardır. Fonksiyonel özelliğinin yanı sıra kombine şıklık katmak amacıyla tercih edilen bu aksesuarı en farklı modelleriyle kullanmaya ne dersiniz? Son zamanlarda kemer takmak, stil sahibi olduğunu göstermenin en kısa yolu haline geldi. Peki farklı kemer modelleri ile nasıl kombinler yapabilirsiniz? İşte birbirinden şık kemer kombinleri ve kombin önerileri.

Son birkaç sezondur kalın kemerler oldukça popüler hale geldi. Yüksek belli etek ve pantolonlar, elbiselerle kullanabileceğiniz kalın kemerler özellikle ön kısmında düğüm oluşturacak şekilde takıldığında harika görünüyor.

Kalın kemerlerin yanı sıra metal tokalı deri kemerler de vintage kombinler için harika bir seçenek. Mom jeans, gri pantolon ya da boyfrend Jean pantolonlar için kullanabileceğiniz bu kemerler stil sahibi görünmek için tercih edilebilir. İnce ve şık kemerleri ise şık elbiselerle birlikte kullanabilirsiniz. Elbiselere kemer takarak belinizin ön plana çıkmasını sağlayabilir ve daha şık görünebilirsiniz. Kışın triko elbiselere de kemer takabilir ve şık kış kombinleri yapabilirsiniz

Kemer Modelleri ile Harika Kombinler

İşte farklı önerilerle birlikte birbirinden şık kemer kombinleri.

    


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir