Ürün İnceleme

Huda Beauty Desert Dusk Far Paleti İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Göz makyajının kusursuz olması için en önemli araçlardan biri hiç kuşkusuz far paletidir. Muazzam renkler içeren ve birbirinden güzel göz makyajları yapmak için ihtiyacınız olan tüm renkleri barındıran bir far paletine sahip olmanız gerekir. Far paleti konusunda oldukça başarılı olan Huda Beauty markasının son far paleti de bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak türden. Tüm dünyada ünlü olan bu palet Türkiye’ye de geldi ve muazzam renkleriyle gönlümüzü çeldi. Peki Huda Beauty Desert Dusk Far Paleti hangi renkleri içeriyor ve yapıları nasıl? İşte bu harika far paletinin incelemesi

Huda Beauty Desert Dusk Far Paleti Renkleri

Çöl renkleri içeren bu palette kızıl tonları ağırlık taşıyor. 18 farklı renk içeren palette 8 tanesi mat, 10 tanesi ışıltılı tonlar yer alıyor. Işıltılı farlar ise sam simli, sedefli ve duochrome olmak üzere ayrılıyor.

8 adet mat farın yapısı son derece yumuşak. Fırça ile rahatça uygulayabilir ve karıştırabilirsiniz. Kolay dağılması ile göz kapağınızda harika bir şekilde karıştırılmış bir far görünümü elde edebilirsiniz. 10 adet simli renk ise oldukça parlak. Ancak simleri ince olduğu için son derece doğal bir parlaklık sağlıyor. Paletteki her renk hemen her makyaja uyum sağlayacak renkler. Hem günlük hem de özel günlerde kullanabileceğiniz bu renkleri yakından incelemeye ne dersiniz?

Toprak Tonları (Desert Dusk, Amber ve Eden)

Toprak tonlarındaki Desert Dusk, Amber ve Eden renkleri, birçok palette bulunabilecek tonlara sahip. Günlük makyajda, gölge vermek için kullanabileceğiniz bu tonları tek bir palette yan yana bulmak oldukça iyi. Bu renkleri katlanma bölgenize gölge katmak için kullanabilirsiniz.

Mor ve Kızıl

Mor ve kızıl renklerden oluşan bu paletteki en göz alıcı renklerden biri Twilight. Pembe ile lila arasında yer alan bu ışıltılı farı özel günlerde kullanabilirsiniz. Kirpik dibine, göz pınarlarına ya da göz kapağınızın tamamına uygulayarak göz alıcı bir makyaja ulaşabilirsiniz. Nefertiti, Celestial ve Blood Moon renkleri günlük hayatta kullanılabilir. Yapıları oldukça yumuşak olduğu için birbiri ile karıştırarak da kullanabilirsiniz. Nemli bir fırça ile kullanırsanız çok daha pigmentli bir görünüm elde edebilirsiniz. Amethyst rengi ise muazzam bir mor. Abartılı göz makyajları yapmayı seviyorsanız bu renk en sevdiğiniz far renklerinden biri olabilir. Özellikle twilight ile karıştırırsanız muazzam bir görüntü elde edebilirsiniz. Royal rengi de kızıl ve morun karışımından elde edilmiş harika bir ton. Bu rengi göz kapaklarınızın dışına doğru gölge vermek amacıyla kullanabilirsiniz.

Cashmere ve Angelic

Açık tonlardan olan Cashmere ve Angelic tüm göz kapağınıza uygulayabileceğiniz tonlardan. En göze çarpan renklerden olan Turkish Delight ve Saffron da harika kızılımsı renkler arasında yer alıyor. En simli renklerden biri olan Cosmo rengi, tozutan ve simleri dökülen bir yapıya sahip. Göz makyajınıza parlaklık katmak amacıyla kullanmak istiyorsanız bu rengi nemli fırça yardımıyla hafifçe uygulamanızda fayda var. Kuru bir şekilde uygularsanız göz altlarınıza dökülme yapabilir.

Kahve, Kızıl ve Mor Tonları

Kahve, kızıl ve mor tonlarından oluşan bu paleti günlük makyajınıza gölge katmak için kullanabileceğiniz gibi ağır makyajlar için de tercih edebilirsiniz. Hem mat hem de simli farları bir arada bulundurmasından dolayı sahip olunması gereken far paletlerinden olduğu söylenebilir. Eğer kahve ve kızıl tonları ağırlıklı olarak kullandığınız göz makyajları yapmayı seviyorsanız bu palet işinizi büyük ölçüde kolaylaştırabilir.

Huda Beauty Desert Dusk Far Paleti Fiyatı

Sephora’larda bulabileceğiniz Huda Beauty Desert Dusk Far Paleti fiyatı 350 TL. Ancak çeşitli online alışveriş sitelerinde ve indirim günlerinde daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir