Saç Modelleri

Gölgeli Saç Modelleri – En Güzel 20 Gölgeli Saç Modeli

tarafından tarihinde yayınlandı.

Küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratmak elbette mümkün. Saçlara gölge attırmak da bu ufak dokunuşlardan birisi. Eğer siz de saçlarınızda biraz ışıltı ve değişiklik istiyorsanız gölgeli saç modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Saça Gölge Attırmak

Gölgeli modellere geçmeden önce saça gölge attırmak ile ilgili bilmeniz gereken birkaç ufak ipucu vermek istiyorum.

açık tonlarda gölgeli saç modeli

Eğer kullandığınız saç rengi sarı veya kahve tonlarında ise, bal tonlarında gölge attırmak saçlarınıza hem ışıltı hem de doğal bir şıklık katacaktır. Esmer tonlarına yakın saçları olanlar ise karamel tonlarında gölge attırarak çok zarif bir tarza sahip olabilirler.

koyu gölgeli saç modeli

Eğer daha dikkat çekici bir hava yaratmak isterseniz, mevcut saç renginiz ile uyumlu bir gölge kullanmak yerine platin ve gri gibi kendini daha fazla belli eden tonları tercih edebilirsiniz. Renkli gözlere sahipseniz tabi ki gözlerinizi ön plana çıkartmak istemek en doğal hakkınız. Bunun için dikkat etmeniz gereken şey yaptıracağınız gölgelerin göz hizasında biten katlarla atılmış olması. Bu şekilde bir model yaptırırsanız gözlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

sarı gölgeli saç modeli örneği

Gölge işleminin açıcı gibi saçlara zarar veren bir yanı da olmadığını söyleyerek içinizi rahatlatabilirim 🙂 Saçlarınıza gölge attırmayı düşünüyorsanız ihtiyacınız olan bilgi ve tüyolar yukarıda anlattıklarım. Şimdi sıra geldi yaptıracağınız gölge modeline karar vermeye.

20 Güzel Gölgeli Saç Modelleri

Sizin için en şık ve doğal gölgeli saç modeli örneklerini bir araya getirmeye çalıştım. Umarım yeni modelinize karar vermenize katkı sağlarım. İşte sizin için seçtiğim gölgeli saç modelleri!

gölgeli saç modelleri gölgeli saç örneği gölgeli saç renkleri gölgeli saç stili gölgeli saç tonu gölgeli saç gölgeli saçlar kızıl saça gölge saça gölge attırmak saça gölge saçlara ışıltı attırmak sarı saça gölge uzun saça gölge 2017 gölgeli saç modelleri açık saça gölge dalgalı uzun gölgeli saç modeli gölgeli saç modeli 2016 gölgeli saç modeli trendleri gölgeli saç modeli

Eğer gölgeli saçlar hoşunuza gidiyorsa, ışıltılı saçlarda hoşunuza gidebilir. Saçlara ışıltılı verme işlemi, kullanılan saç tonunun bir kaç açık tonunun aralara atılması ile yapılır. Bu modelleri görmek için ışıltılı saç modelleri başlıklı konumuza göz atabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir