Moda

En Cool Aksesuar: Fötr Şapka

tarafından tarihinde yayınlandı.

Stilinizi tamamlamanın en güzel yolu aksesuar kullanmaktır. Sade bir kombini tek bir dokunuşla şık hale getirebileceğiniz bir aksesuar olan fötr şapkalar hem yaz hem de kış aylarında kullanılabiliyor. Siz de şapka kullanmaktan hoşlanıyorsanız sizin için derlediğimiz fötr şapka kombinleri ilginizi çekebilir.

Fötr şapkalar, farklı kumaşlardan ve farklı detaylarla oluşturulmuş bir şapka modelidir. Eski zamanlarda çok daha fazla kullanılsa da şimdilerde fötr şapkalara olan ilgi oldukça arttı. Siz de stilinizde farklılık yaratmak için bu şapkaları tercih edebilirsiniz. Sonbahar ve kış mevsiminde kaşe kabanlar ya da trençkotlar ile birlikte fötr şapkaları tercih ederek harika bir kış stili oluşturabilirsiniz.

Topuklu ayakkabı ve kol çantası ile birlikte baştan ayağa şık görünebilirsiniz. Daha günlük bir stil için çiçekli salaş bir elbise, bomber ceket ve kovboy çizmeleri ile birlikte bu şapkaları takabilirsiniz. Böylece bohem ve modern stili birleştirerek harika bir tarz ortaya koyabilirsiniz. Fötr şapka kombinleri ile ilgili daha fazla fikir edinmek için seçtiğimiz modellere göz atmaya ne dersiniz?

       

 


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir