Erkek Saç Modelleri

Kadınların Bayıldığı Erkek Sakal Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Her erkeğin merak ettiği sorulardan birisi de “kadınlar sakal sever mi? “veya “kadınlar ne tarz sakal modellerinden hoşlanır?” bu yazımızda bu konuya açıklık getireceğim ve erkek sakal modelleri ile ilgili önerilerimi paylaşacağım. Yazıyı okuyan erkekler yazının bir kadın gözünden yazıldığını kendilerine sık sık hatırlatsınlar 🙂

Kadınlar Erkekte Sakal Sever Mi?

Öncelikle kadınların sakal sever mi? sorusunun cevabı bence birçok faktöre bağlıdır. Hatta ben bu durumu bazı erkeklerin göğüs sevmesi, bazılarının ise sevmemesi ile benzerlik gösterdiğini düşünüyorum. Bu tamamen kişiden kişiye farklılık gösteren bir durum. Ancak tabi ki sakal pek çok kadına daha seksi ve hoş gelen bir tarz. Bunun sebebini şöyle açıklayabilirim; sakallı erkekler, sakalsız erkeklere göre çok daha erkeksi yani maskülen durduğu için kadınlar için daha cezbedici oluyor.

erkek sakal modelleri

Tabi sakalın da her erkeğe yakışmadığı da bir gerçek. Sakal tipinden, yüz şekline kadar görünüme etki eden çok fazla faktör var. Bence tatlı ve sevimli yüz hatlarına sahip erkekler sakal bırakmasa da olur. Ama durum tam tersi olduğunda ise sakal tam bir kurtarıcı oluyor.

Erkek Sakal Modelleri

Yukarıda anlattıklarımı okudunuz ve sakal bırakmaya karar verdiniz. Her erkeğin aklına gelen soruların başında sanırım “Ne tarz bir sakal bırakmalıyım?” veya “Kadınlar ne tarz sakal modellerinden hoşlanır?”  gibi sorular geliyor. Sıkı durun, şimdi sizlerle kadınların en beğendiği ve karşı koymakta zorlandığı erkek sakal modelleri ile ilgili önerilerimi paylaşacağım. Yeni sakal modelleri ve trendleri arasından seçim yapmaya özen gösterdiğim gibi eklediğim eski tarz erkek sakal modelleri de bulunmakta. Sizin tek yapmanız gereken aralarından seçmek 🙂

david beckham sakal modelleri

erkek sakal modelleri

güzel sakal

hafif sakal

kabarık sakal

kadınların sevdiği sakal modelleri

kirli sakal bıyık modelleri

kirli sakal modeli

kirli sakal modelleri

kıvırcık saça sakal modeli

kızıl erkek sakal modelleri

kızıllı sakal modeli

popüler sakal modelleri

sakal modeli 2016

sakal modeli

sakal trendi

sakal ve bıyık modeli

sakal

sakallı erkek

top sakal modelleri

2016 sakal trendi

bayanların sevdiği sakal modelleri

brad pitt sakal modelleri

beckham sakal modeli bıyıklı

Sakal modelleri arasından seçim yaparken saç modeliniz ile uygun bir model seçmeniz gerçekten önemli. Normalde çok güzel duran bir saç veya sakal modeli uyumsuz saç,sakal kombini ile çok kötü de durabilir.

saç sakal modelleri

sakal modeli önerisi

Erkek sakal modelleri arasından en beğendiklerimi bir araya getirerek oluşturduğum öneriler umarım hoşunuza gitmiştir. Eğer sakal modeline karar verdiyseniz sıra buna uygun bir saç modeli seçmeye geliyor. Bu konuda öneriye ihtiyacınız olursa erkek saç modelleri başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Şimdilik bu kadar, bir daha ki yazıya görüşmek üzere!


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir