Moda

Şık Olmanın En Kolay Yolu; Dantelli Elbise Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Feminen bir stile sahip olmak, doğru kumaşları ve renkleri kullanmakla mümkün. Dantel de bunlardan biri. Dantel elbise modelleri ile gittiğiniz her yerde son derece şık ve zarif görünebilirsiniz. Daha iyi görünmek ve stilinizi kanıtlamak için dantel elbiselerinizi nasıl kombinleyeceğinizi biliyor musunuz? İşte sizin için birkaç ipucu.

Öncelikle dantel elbisenizi vücut tipinize göre seçerek işe başlayabilirsiniz. Eğer geniş kalçalara sahipseniz uzun kollu ve A kesim etekli dantel elbiseler ile harika görünebilirsiniz. İnce belinizi vurgulamak için kemerli modelleri, bacaklarınız vurgulamak için mini elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Gelelim dantelli elbise kombinlerine;

Dantelli Elbise Modelleri

Dantelli elbise modelleri kendi başlarına hareketli olduğu için daha sade parçalarla bütünlemek gerekir. Eğer canlı renklerde bir dantelli elbise tercih ettiyseniz şık bir topuklu ayakkabı, sade bir saç-makyaj yeterli olacaktır. Siyah ya da beyaz dantelli elbiseler için ise renk katmak için diz üstü çizmeler, renkli takılar veya kırmızı ruj tercih edebilirsiniz. Dantelli elbise kombinleri ile ilgili daha iyi fikirler edinmek için örneklere bakmaya ne dersiniz?


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir