Moda

Bol Paça Pantolon Trendi ve Bol Paça Pantolon Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Moda dünyasında her geçen gün farklı trendler gün yüzüne çıksa da bazı trendler asla eskimiyor. Papucunu dama atmanın mümkün olmadığı trendlerden biri de bol paça pantolon modası. Her sezon mutlaka popüler olmayı başarıyor ve diğer trendlerle birleşerek çok daha güzel bir hal alıyor.

Bol Paça Pantolon Kombinleri

bol paça pantolon modelleri

Peki bol paça pantolonları en doğru şekilde nasıl giyeriz, nasıl kombinleriz? İşte sizin için seçtiğimiz en güzel bol paça pantolon kombinleri!

Crop Top ile Bol Paça Pantolon

Bol paçalı pantolon kombinleri

Son zamanlarda popüler olan crop top yani yarım üst modası yüksek belli parçalarla birleşince harika bir sonuç çıkartıyor. Yüksek belli bol paça pantolonlar ise kesinlikle crop top trendiyle muhteşem bir uyum yakaladı. 70’lerden gelen bu harika pantolon trendi vücut şeklimizi öyle güzel gösteriyor ki her kadının dolabında mutlaka yer alması gerekiyor.

yüksek belli bol paçalı pantolon ve crop top

Basenleri daha ince göstermesi, bacakları daha uzun göstermesi gibi avantajlarının yanında şıklık da sunuyor olması, bu pantolonların neden modasının geçmediğinin kanıtı adeta. Yarım bluzlarla giyerek bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayabilir ve tüm ilgiyi ince belinize çekebilirsiniz.

Tisört ile Bol Paça Pantolon Kombin

bol paça pantolon ile spor ayakkabı kombini

Bu pantolonları hem ofis stilinizde, hem özel günlerde hem de günlük olarak kullanabilirsiniz. Günlük olarak tercih edecekseniz salaş bir basic tişört ve spor ayakkabı ile giyebilirsiniz. Eğer çok daha trendy bir görünüm istiyorsanız yüksek belli bol paça pantolonunuzu salaş bir crop top ile kombinleyerek bel kısmınızı açıkta bırakabilirsiniz. Eğer sportif stilde de bacak boyunuzun uzun görünmesini istiyorsanız dolgu topuklu spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

askılı ile bol paçalı pantolon kombinleri

Sonbahar yaklaşırken bu pantolonları en güzel şekilde kombinleme şansı da geliyor demektir. Bol paça pantolonunuzu askılı şık bir parça ile birlikte giyerek göz alıcı şıklığa kavuşabilirsiniz.

yüksel belli bol pantolon kombin

Ofis stilinde ise şifon gömlekler ya da bluzlar ile kombinleyebilirsiniz. Şifon gömleğinizi yüksek belli bol paçanızın içine sokuşturabilir ve topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Eğer daha ince ve uzun görünmek istiyorsanız koyu renkli pantolonları tercih etmenizde fayda var.

2017 bol paça pantolon kombinleri

Özel davetlerde pantolon giyerek rahat etmek istiyorsanız şıklığınızla göz doldurmak için tercih edebileceğiniz en iyi pantolon modeli de hiç kuşkusuz bol paça pantolon modelleri olacaktır.

topuklu ayakkabı ve bol paçalı pantolon

Şık topuklu ayakkabı ve bluzla harika görünebilirsiniz.

 

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir