Türkiye’deki Kuaförler

Aşağıdan bulunduğunuz şehri seçerek size en yakın ve en iyi kuaförü görüntüleyebilirsiniz. Şimdilik İstanbul,İzmir ve Ankara şehirlerindeki kuaförleri listeliyoruz.En kısa sürede diğer tüm şehirler eklenecektir.

istanbul kuaförleri      ankara kuaförleri      izmir kuaförleri

Tarzınızı değiştirmeye karar verdiniz. Yeni saç modelinizi veya saç renginizi belirlediniz. Zaten yeni bir saç modeline ve rengine karar vermek bir kadın için oldukça zor bir süreç. Bunun üzerine birde doğru kuaförü bulmak eklenince gerçekten içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Sitemizde uzun süredir saç modeli ve saç rengi seçmeniz için size öneriler sunarak, son trendler hakkında bilgi vererek yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gelen istekler üzerine fark ettik ki aslında bir çok kadın nasıl saç modeli veya rengi arıyorsa aynı şekilde kuaför de arıyor.

Kuaförler

Çoğu kadın aslında gerçekten kuaföründen memnun değil. Çünkü ne kadar elinizde örneklerle giderseniz gidin istediğiniz modeli yapamıyor veya saç renginizi tam istediğiniz tonda ayarlayamıyor. Her kadının bildiği gibi bu sürekli yaşanan bir durum. Yıllardır gittiğiniz kuaför bile bazen sizi tam olarak anlamayabiliyor ve istediğiniz şeyi uygulayamayabiliyor. Tabi bunlardan daha kötüsü de var. Kimi kuaför saçlarınızı istemediğiniz bir görünüme kavuşturmayı bırakın, yakabiliyor ve zarar verebiliyor.

Türkiye’deki Kuaförler

Tam da bu sorunlar yüzünden şuanda incelediğiniz kuaförler bölümünü açmaya karar verdik. Elimizden geldiğince Türkiye’deki kuaförler hakkında bilgi verecek,iletişim bilgilerini paylaşacak ve yaptıkları kesimler hakkında objektif olarak sizi bilgilendireceğiz. Sistemin en güzel yanı kesimlerini beğendiğiniz kuaförlere olumlu yorumlar yaparken, yaptığı kesimi veya boya işlemini beğenmediğiniz kuaför hakkında olumsuz fikirlerinizi özgürce paylaşabileceksiniz. Böylece daha sonra sizin gibi başka kadınların mağdur olmasını da engelleyeceksiniz!

İlk olarak İstanbul,Ankara,İzmir gibi büyük şehirler de bulunan kuaförlerden başlayacağız ve zamanla bir çok kuaför hakkında yazılar yazarak sizi doğru kuaföre yönlendireceğiz. İlk olarak Nişantaşı semtinden başladık ve Nişantaşı kuaför isimli bir yazı hazırladık. Burada Nişantaşı’ndaki kuaförler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

En kısa süre de İstanbul kuaförleri,İzmir kuaförleri ve Ankara kuaförleri ile ilgili aradığınız her şeye buradan ulaşabileceksiniz.Ayrıca merak ettiğiniz ve incelememizi istediğiniz kuaförleri bize iletişime geçerek iletebilirsiniz. Önerileriniz ve yardımlarınız sayesinde listemizi genişleterek bir çok kuaför ile ilgili inceleme ve tanıtımlara yer vereceğiz.