Keçiören Kuaför – Ankara Keçiören Kuaförleri

Şuanda 0 kayıt var.En kısa zamanda Keçiören Kuaförleri listelenecektir. Sabrınız için teşekkür ederiz. Kuaförünüzü listemize eklemek için tıklayın

Keçiören Kuaför

Başkent Ankara’nın en büyük ilçelerinden birisi olan Keçiören ilçesi, gerek yapılan çalışmalarla gerekse oluşan yepyeni yüzüyle insanlara hizmet etmeye devam ediyor. İnsanlar alışverişlerini, giyimini, kuşamını her şeyini artık ulus Kızılay Çankaya vesaire gibi büyük ve pahalı yerlere gitmektense Keçiören’i seçiyorlar. Keçiören nüfusu yaklaşık olarak 800 bindir. Keçiören nüfus ve büyüklük anlamda da Türkiye’nin 70 ilinden büyüktür. Gelişmişlik seviyesi açısından da büyük ve refah olan bu ilçeden bin bir çeşit kuaför vardır. Bu kuaförleri saymakla bitiremeyiz elbette ama nelerdir nasıl yapılır iş olanakları gibi genellikle nerelerde daha çok bulunurlar biraz bunlardan bahsedeceğiz.

Keçiören’in bir ucu dış kapı köprüsüne dayanır, Ayrıca diğer ucu Ufuktepe, Bağlum, Atapark, uyanış, dutluk, şose vs.. Büyük bir ağ oluşturan bu semtlerin birleşmesiyle Keçiören ilçesi son derece gelişmiştir. İnsanlar birçok ihtiyaçlarını dışarıya çıkmadan rahatlıkla halledebilirler. Bir ihtiyaç ise kuaförlerdir. Kuaförler Keçiören’in vazgeçilmez unsurlarından biridir. Hemen hemen her caddede onlarca hatta semt civarında yüzlerce kuaför vardır. Keçiören kuaförleri deyince akla ilk olarak Sanatoryum Caddesi üzerindeki caddeler gelir. Daha sonra Etlik Aşağı Eğlence kuaförleri de son derece yaygın ve gösterişlidir. Keçiören’i Keçiören yapan önemli özelliklerden birisidir. Sanatoryum caddesi büyük bir caddedir ve hemen hemen neredeyse 3,4 binadan birinde kuaför bulunmaktadır. Bu sayede gerek toplum refahı olsun gerekse iş olanakları olsun son derece büyük istihdam yaratmıştır.

Keçiören şelale olarak bilinen ve şose dutluk tarafına uzanan caddede de aynı şekilde birçok kuaför vardır. Sanatoryum Caddesinde Keçiören Lisesi yakınlarında Aksa Erkek Kuaförü vardır. Bu kuaför hayatımda görmüş olduğum en güzel en şık en gösterişli kuafördür. İnsanlar gidebilmek için sıra alarak son derece güler yüzlü personelleriyle insanlara hizmet vermektedir. Erkek kuaförü olmasının yanında isteyen başka insanlar da bu hizmetten rahatlıkla faydalanabilmektedir. Kuaföre gelemeyen yaşlı ihtiyaç sahibi insanlarında ayaklarına kadar giderek hizmetlerini icra ederler.

Keçiören kuaförleri

Erkek saçlarına yapmış olduğu şekillerden ötürü sosyal medyada da son derece isminden söz ettiren bu kuaför, her ilçeye güvenle sunulabilecek bir hizmet üretimi içerisine girmiştir. Keçiören Şose civarındaki hemen hemen her kuaförün oturma yerleri masajlı ve son derece rahattır. Keçiören kuaförleri insanları hemen hemen her ihtiyaçlarını karşılamak için beklerler. Çevresinde onlarca ilçe olan Keçiören’in bu konuda yaşadığı zorluklar maalesef çoktur. Hemen aşağısında Ulus ardından Kızılay ve Çankaya.. Bunlar hep birer sosyete ve modernlik konusunda da son derece ön plana çıkmış ilçeler ve semtlerdir. İnsanlar ucuzluk yönünden ve rahatlık yönünden elbette Keçiören’deki kuaförleri seçecekleridir ancak biraz modern bir toplum bu kuaförleri ne yazıktır ki seçemeyeceklerdir.

Keçiören kuaför denilince aklınıza gelmesi gereken tek şey rahatlık ve dizayn olmalıdır. Hemen hemen her kuaföründe sınırsız ikramlar vs. İnsanlar sıra beklerken asla sıkılmazlar ve birbirlerinin haklarını sıralarını gasp etmezler. Birçok ilçeye örnek olan Keçiören ilçesi kuaförlerinin de yardımı ilan kendini her zaman ön plana çıkartmaktadır.

Keçiören kuaförleri insanların akıllarından uzun süre çıkmayacak ve hatıralarda iz bırakacak bir rahatlık ile insanların beğenisine sunulmaktadır. Her kuaför temiz olamaz. Her kuaför beğenilmez ancak Keçiören’deki bütün kuaförleri beğeneceğinizden eminim. Herkes güler yüzlü birbirleri için asla kötü düşünmeyen esnaflar ile birlikte insanların hemen hemen her akşam gidip kendilerini kuaförde rahatlatabilirler. Kaş, bıyık, saç, sakal gibi birçok hizmeti ayağınıza getiren bu kuaförlere muhakkak Keçiören’e yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ediyorum