Bebek Kuaför – Bebek’teki Kuaförler

Şuanda 0 kayıt var.En kısa zamanda Bebek Kuaförleri listelenecektir. Sabrınız için teşekkür ederiz. Kuaförünüzü listemize eklemek için tıklayın

Bebek Kuaför

Tarihin ilk çağlarından beri var olan güzellik, bakımlılık kavramı öz olarak hiç değişmese de şekil olarak, uygulama olarak dönem dönem değişiklikler gösterebilmektedir. Mısır kraliçesi Kleopatra’nın güzelleşmek için süt banyoları yaptığı eski çağlardan, güzelleşmek uğruna akla gelmeyecek yöntemlerin uygulandığı günümüze, mantalite olarak değişen çok fazla şey yoktur. Sadece eski zamanların soft, doğal güzellik anlayışının yerini, güzelleşmek uğruna her türlü riskli yöntemleri göze alan günümüz kadınının göze aldığı daha marjinal uygulamalar almıştır.

Dünyada moda denince, güzellik, kozmetik denince bazı yerler daha ön plana çıkar. İlgimizi çekiyorsa takip ederiz bu ışıltılı dünyayı, yazılı görsel basında sık sık duyarız, “modanın merkezi Paris, Londra, New York, Milano vs.” diye.İşte dünya kenti İstanbul’umuz da bizim moda, güzellik, sanat, estetik kısaca her türlü sosyal aktivitenin icra edildiği, bu konuda diğer dünya kentleri ile başa baş giden bir şehrimiz Bebek!

Bu şehrimizin her köşesi ayrı bir sanatsallık taşımaktadır. Kıtaları birbirinden ayıran İstanbul Boğazı’nda boğazın incilerinden biri yer alır ki seyrine doyum olmaz, yaşamaya ömür yetmez. Bu inci tanesi Bebek semtidir. Bebek semtinde sizler için Bebek Kuaför adı ile kuaför ve güzellik merkezlerini araştırdık.

Güzellik, bakım, saç bakımının da içinde bulunduğu sektör çok büyük bir sektör. Bu sektör içerisinde işini layığıyla yapan, birinci önceliği müşteri memnuniyeti olan doğru firmalar olduğu gibi merdiven altı diye tabir edilen sahip olduğu düşük kaliteli, ucuz iş gücü ve malzeme ile sağlıksız koşullarda ve uygun olmayan şartlarda, güya ucuza iş yapıp insanların sağlığını tehlikeye atan firmalar da yer almakta.

Yaptığımız araştırmalar sonucunda biz sizler için bu sektörün her yönden en iyilerini bulduk. Bebek Kuaförleri ve güzellik merkezleri olarak genel bir ifadeyle anacağımız bu firmalar Bebek semtinin sahip olduğu insan kalitesine, müşteri portföyüne ve potansiyeline; hem sahip oldukları insani değerler, hem esnaflık kurumunun kendilerine yüklediği iş ahlakı hem de karşılarındaki kaliteli insan ve kaliteli müşteri profili karşısında kadir kıymet bilme mecburiyeti açısından gereken önemi, hassasiyeti göstermeye adeta mecburdur.

Çünkü Bebek bildiğiniz gibi İstanbul Boğazı’nın sıfır noktasında, boğazın incisi ifadesini kesinlikle hak eden, müstakil bir konumda Türkiye’nin önde gelen sanat, spor, iş dünyasının duayenlerini bünyesinde barındıran, tabir yerindeyse kalburüstü bir semt olarak, en küçük bir olumsuz davranışınızda direk elek altına düşebileceğiniz bir ortam. Dolayısıyla Bebek Kuaförler ve Güzellik Merkezleri sahip oldukları bu elit müşteri portföyünü kaybetmemek için işini çok iyi yapmak zorunda.

Bebek Kuaförleri

Bizim araştırmalarımızda tespit ettiğimiz Bebek Kuaför firmaları böyle küçük hesaplar peşine düşmeyecek olgunluğa sahip firmalar. Bu nedenle her türlü saç bakımı, boyama, fön, saç kesimi, manikür, pedikür gibi herkesçe bilinen klasik hizmetler dışında, vücut bakımı, SPA, masaj, zayıflama ve benzerlerinin Avrupa’da Amerika’da uygulandığı güzelliğe, bakıma, estetiğe ait birçok güzellik, bakım uygulamasına ancak Bebek Kuaförleri ve Güzellik Merkezleri’ne gittiğinizde işinin ehli, konusunun uzmanı kişilerin yaptığı uygulamalardan görebilir, deneyerek farkını görebilirsiniz.

Bebek semtinin konum itibariyle elit bir yer olması sizin gözünüzü korkutmasın. Çünkü her konuda insan odaklı düşünen Bebek Kuaförler ve Güzellik Merkezlerinin tamamı fiyat politikalarını da herkesin erişebileceği bir oranda tutarak tüm İstanbul’a kapılarını açmışlar. Tabi ki iyi ve kaliteli hizmetin bir bedeli olacak. Ancak, Bebek’te alacağınız kaliteli hizmet, kesinlikle hizmet sunuculara paranızın her kuruşunu hak ettirecek nitelikte.