Moda

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri ile Trendleri Yakalayın

tarafından tarihinde yayınlandı.

Moda, her sezon kendini tekrar etmesiyle bilinir. Uzun zaman düşük belli pantolonlarla popülerken son birkaç yıldır yüksek belli pantolon modelleri yükselişe geçti. Önceleri eski fotoğraflarda kadınların yüksek belli kıyafetler giydiğini görüp dalga geçerken şimdilerde bütün kombinlerimizde kullanır olduk. Her ne kadar trendlere ayak uydurmak için tercih ediyormuşuz gibi görünse de karın ve kalça bölgesini toparlaması, vücut proporsiyonunu dengelemesi ve şık görünmesi en önemli tercih sebeplerinden.

Peki Bu Harika Pantolonları Nasıl Kombinlesek?

Crop top, yarım kazaklar, büstiyerler, yüksek belli pantolonların en yakın dostları. Özellikle kalça bölgeniz daha ön planda olsun istiyorsanız kısa üstler tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde gömlek ya da tişörtlerinizi pantolonunuza sokuşturarak da bu görünümü elde edebilirsiniz. Yüksek belli ve bol paçalı pantolonlarınızı yüksek topuklu ayakkabılarla giyerek bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz. Skinny yüksek bel pantolonlarınızı ise bootieler ile giyebilirsiniz.

Yüksek belli pantolon kombinleri ile ilgili daha çok fikir edinmek için sokaktan seçtiğimiz harika kombinlere göz atmaya ne dersiniz? İşte harika kombin önerileri.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir