Moda

Tek Dokunuşla Gelen Şıklık; Uzun Tulum Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Moda dünyasında zahmetsiz şıklık dendiğinde akla ilk gelen kıyafetlerden birisi hiç kuşkusuz tulumlardır. Pantolon kadar rahat, elbise kadar şık olan tulumları özel günlerden günlük kombinlere kadar hemen her yerde giyebilirsiniz. Tek parça olmasının yanında tek başına kombinin yıldızı olduğu için kolayca stil sahibi görünebilirsiniz. İşte nereye giderseniz gidin farklı şekillerde yapabileceğiniz harika uzun tulum kombinleri.

Ofis stilinde giyebileceğiniz şık tulumları stiletto ya da bootielerle kombinleyebilirsiniz. Üst kısmı gömlek şeklinde olan tulum modelleri de yine iş hayatında tercih edilebilir. Günlük hayatta giyebileceğiniz denim kumaşlı tulum modelleri ile salaş bir stile sahip olabilirsiniz. Günlük hayatınızda tulum giyerken beyaz sneakers ayakkabılar tercih edebilir ya da postallarla salaş bir stile sahip olabilirsiniz. Özel günlerde abiye giymek yerine şık tulumlar da tercih edebilirsiniz. Siyah, beyaz ya da gri uzun tulumlar özel günler için harika bir seçenek olabilir.

Tek parça tulumlarla şık kombinler yapmadan önce sizin için seçtiğimiz uzun tulum kombinlerine göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz.

     


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir