Moda

Podyumlardan Sokaklara İlham: Transparan Elbise Trendi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son sezonda moda haftalarında birçok ünlü markanın koleksiyonlarında transparan elbiseler ön plana çıktı. Her ne kadar bu cüretkâr elbiseler sadece podyumları süslüyor gibi görünse de artık vitrinlerde de görür olduk. Transparan elbiseler özel davetlerin yanı sıra artık günlük hayatta da giyiliyor. Peki günlük hayatta bu muazzam elbiseleri nasıl kombinleyeceğinizi biliyor musunuz?

Transparan elbise modelleri genellikle iç kısmında bikini ya da mayo görünümlü bir parça ile birlikte giyilir. Bazı modellerde ise iç kısmında kombinezon tarzında bir elbise bulunur. Transparan elbiseleri günlük hayatta giymek için spor ayakkabı, sandalet ya da babetlerle kombinleyebilirsiniz.

Son zamanlarda tamamen transparan elbiseleri kot ve tişört üzerine giyme trendi de ön plana çıktı. Eğer stil sahibi görünmek ve tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız siz de transparan elbiseleri bu şekilde kombinleyebilirsiniz. Özel günlerde ise bu elbiseleri yüksek topuklu ayakkabılar, şık bir topuz ve sade makyaj ile kombinleyebilirsiniz. Göz alıcı bir elbise olduğu için diğer parçaları sade tutmanızda fayda var. İşte sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel transparan elbise kombinleri.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir