Moda

En Şık Spor Ayakkabı Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kim demiş spor ayakkabılar sadece sportif kombinler ile kullanılır diye! En şıkır şıkır kıyafetlerinizi, spor ayakkabılarınızla kombinlemeye hazır mısınız? Başlıyoruz!

tütü etek ve adidas spor ayakkabı kombin

Moda dünyasında her gün farklı bir trend kendini gösteriyor. Moda kurallarının en önemli özelliği yıkılması olsa gerek. Özellikle son yıllarda moda kurallarını yıkmak ayrı bir trend haline geldi. Seneler önce spor ayakkabı ile elbise giyilmez kuralı varken şimdilerde neredeyse abiyelerle bile giyiliyor.

Spor Ayakkabı Kombinleri

2017 spor ayakkabı kombini

Peki bu trende uyum sağlamak için spor ayakkabılarımızı namı diğer snekars ayakkabılarımızı hangi kıyafetlerle kombinlemeliyiz? İşte en şık spor ayakkabı kombinleri

Midi Etekler

midi etek ile spor ayakkabı kombini

Son zamanlarda en çok göze çarpan kombin kesinlikle midi etekler oldu. Bu muazzam etekleri stiletto ile giydiğinizde Monaco prensesine dönüşürken spor ayakkabı ile kombinlediğinizde bir anda çok daha tarz bir görünüm yaratabiliyorsunuz.

midi etek ve beyaz spor ayakkabı kombini

Üstelik spor ayakkabılar ile giyeceğiniz midi eteğin sportif bir tarzda olmasına da gerek yok. Tütü eteklerle bile sneakers giyebileceğinizi biliyor muydunuz?

tütü etek ve sneakers ayakkabı kombin

Ofis Kombinleri

İşe giderken şifon bir bluz, siyah bir pantolon ve şık bir blazer giydiniz ama bu kombini stiletto ya da babet ile tamamlayarak sıradan olmak istemiyorsunuz.

spor ayakkabı ofis kombini

Bu şık görünen ofis kombinine farklılık kazandırmak için beyaz bir spor ayakkabı giymeye ne dersiniz?

spor ayakkabı ile ofis kombinleri

Eğer iş yerinizde spor ayakkabı giymenize izin varsa kesinlikle bütün ofis kombinlerinizde spor ayakkabı etkisini kullanmalısınız.

Şık Elbiseler

Sportif elbiselerle sneakers kombinlemek oldukça alışıldık bir görüntü.

elbise sneakers kombin

Ancak şıkır şıkır elbiselerinizi sneakers ile bütünlerseniz tüm gözler üzerinizde olacaktır. Bu trend özellikle topuklu ayakkabı ile rahat edemeyenlerin işine yarayacak gibi görünüyor.

sneakers elbise kombin

Pullu payetli, süper mini ya da işlemeli elbiselerinizi düz beyaz ya da farklı renkte bir spor ayakkabı ile kombinleyerek stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Koşu Ayakkabıları İle Gelen Şıklık

Snekars ayakkabılar günlük hayatta rahatlıkla kullanılıyor. Ancak artık afilli koşu ayakkabılarınızı da en şık kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

koşu ayakkabısı kombinleri

Şık bir deri tayt ve triko bir crop top ile koşu ayakkabısı giyerek harika bir günlük stil oluşturabilirsiniz. Siz de gardırobunuza farklı renklerde spor ayakkabılar katın ve hem spor yaparken hem de günlük hayatta stilinizi konuşturun.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir