Saç renkleri

Sarışınların Bayılacağı 4 Yeni Renk Trendi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sarışın olmak tam zamanlı bir iş gibi, neredeyse ayın yarısı kuaförde geçiyor. Artık bu durumdan sıkıldıysanız ve hızlı bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, 4 yeni trend arasından birisini seçerek işe başlayabilirsiniz.

İşte ünlü isimlerinde son dönemlerde sık sık kullandığı 4 yeni renk trendi!

1) Buzlu Beyaz

Kristen Stewart, Karlie Kloss ve Cara Delevingne gibi isimlerin de son dönem kullandığı renk olan buzlu beyaz trend sinyalleri veriyor 🙂

2) Sıcak Tonlarla Sarı Gölgeler

Sıcak tonlarla birlikte kullanılan altın gölgeler hem oldukça kolay hem de çok şık.

3) Yarı Kalıcı Pastel Tonlar

Gökkuşağı rengindeki pastel renkler hala oldukça trend, nedeni ise oldukça basit. Çünkü çok güzel görünüyorlar 🙂

Saç tonunuz altın sarısına çok kaçmadığı sürece pastel tonları ekleyerek yepyeni bir stile kavuşabilirsiniz. Bu trendin en güzel yanı, evde kolayca hazırlayıp uygulayabilecek olmanız. Uygun fiyatlı bir saç kreminin içine dilediğiniz renkleri damlalar halinde ekleyin ve haftada bir normal saç kremi yerine bu renkli saç kremini uygulayarak renk soldukça yenileyin!

4) Balyaj ile Karamel Tonları

Çok göz alıcı bir sarı tonuna sahip değilseniz veya pastel renklerde ara tonlar size göre değilse karamele çalan bir renkle daima muhteşem görünebilirsiniz.

Burada işin sırrı, diplere doğru kumrala yakın, uçlara doğru ise sarı tonların uygulanarak daha hacimli ve daha göz alıcı bir stil elde edilmesidir. Kuaförünüzle görüşerek ısmarlama bir renk ile bu şık ve aynı zamanda deniz ve güneşten açılmışçasına doğal görünen stile kavuşabilirsiniz.


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir