Hangi saç kesimi size uygun? Testi çözüp öğrenin!

Aşağıdaki soruları cevaplayarak hemen sonucu öğrenin!

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Hangi saç modeli size en uygun %%personality%% sana uygun! testi yap sende öğren!

Yukarıdaki testi çözerek hangi saç modelinin size daha çok yakışacağını öğrenebilirsiniz. Sistem yüz şeklinize , saç tipiniz ve fiziği özelliklerinizi hesaba katarak sonuç çıkartmaktadır ve yüz şekliniz seçim yapılması için en önemli faktörlerden birisidir. Unutmayın doğru saç modelini bulmak hoş ve uyumlu gözükmek için en önemli şeydir. Doğru saç modeli dediğimiz şey ise sizin fiziki özellikleriniz ile uyumlu çalışacak, iyi özelliklerinizi ön plana çıkarırken,kötü özelliklerinizi geri plana atacak saç modelidir. Bu yüzden alışık olmadığınız bir saç modeli önerisi ile karşılaşabilirsiniz.  Alışık olmadığınız ve beğenmediğiniz bir saç modeli olması malesef doğru saç kesimi olmadığını göstermez.

Testi bitirdikten sonra önerilen saç modelleri ile ilgili konuya sizi yönlendirerek modeller arasından seçim yapmanızı kolaylaştıracağız. Yazdığımız yazıları ve önerileri görüntülemek için saç modelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz. Uyumlu saç modelini bulduktan sonra yapılacak ilk şey ise buna uygun bir renk belirlemek. Doğru saç rengi bulurken cilt renginizin tonu, göz renginiz ve saç modeliniz düşünülerek bir seçim yapmak gerekir. Bunun için öneriye ihtiyacınız varsa saç renkleri kategorimize göz atmanız da fayda var. Ayrıca göz rengine göre saç rengi ile ilgili konumuzu mutlaka okumalısınız.

Verdiğimiz bilgiler ile kendinize en uygun saç modeli ve saç rengini bularak harika görünmeniz çok kolay. Sitemizde bulunan konuları inceleyerek saç modeli seçimi ile ilgili önemli olan faktörler hakkında büyük ölçüde bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer öneri ve görüşleriniz varsa iletişime geçmekten çekinmeyin. Yazar arkadaşlarımız ellerinden geldiğince size yardımcı olacaktır ve  saç modeli bulmanız , saç bakımınızı doğru yapmanız ve yeni trendler hakkında bilgi sahibi olmanız açısından işinizi kolaylaştıracaktır. Beğendiğiniz yazıları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak bize destek olursanız çok seviniriz!

Close