Saç renkleri

Ruhunuzu Renklendirmeye Saçlarınızdan Başlayın

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saç renginizi sık sık değiştirmenize rağmen genede sıkılıyor musunuz? O zaman alışılmışın dışında saç renklerini deneme vaktiniz gelmiş demektir.

Birkaç yıl öncesine kadar asla cesaret edemeyeceğimiz renkleri ünlülerden de ilham alarak sokaklarda sıkça görmeye başladık. Sizde bu fırsattan istifade ederek hep nasıl duracağını merak ettiğiniz farklı tonları denemeye başlayabilirsiniz. Sarı, kahverengi, siyah gibi renkler artık size sıkıcı geliyorsa bu önerilerimize kulak verin.
1. Mavi


Mavi saç rengi son zamanlarda saçlarda sıkça görmeye başladığımız renkler arasında. İç açıcı bir renk olan mavi kadınlara dingin bir hava veriyor.
2. Pembe

Pembe denildiği zaman çocuksu bir ifade aklımıza gelsede kadınlara masum bir hava katıyor. Aynı anda hem çekici hem de masum görünmek isteyenler bu rengi tercih edebilir.
3. Gri


Son birkaç yıldır gençlerin de yoğun ilgi gösterdiği gri saç rengi doğru makyaj ve saç modeliyle kullanıldığında muhteşem duruyor.
4. Yeşil


Yeşil renk, renkli saçlar arasındaki en riskli ve en alışılmadık renktir. Yumuşak tonlardaki gri gölgeli yeşil tonu ile hem estetik hem de çekici olabilirsiniz.
5. Turuncu


Turuncu/kızıl tonlarına uzun süredir alışığız. Ama daha farklı ve dikkat çekici bir görünüm yaratmak için neon tonlarını deneyerek dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.
6. Mor


Mor da koyu renk tercihlerinde sıkça karşımıza çıkan bir renk. Daha renkli ve göz alıcı bir görünüm için moru saf haliyle ya da beyaz ile kullanmayı deneyebilirsiniz.
7. Tarçın Bakır


Tarçın bakır rengi de son yıllarda günlük yaşamımızda ve çevremizde sıkça karşılaştığımız renkler arasında bulunuyor. Açık tenli kadınlar üzerinde harika bir görünüm yaratan tarçın bakır saç rengi ne yazık ki koyu tenli kadınlarda aynı havayı yaratmıyor ve istenilen görünümü veremiyor. Bu yüzden esmer bayanların uzak durması gereken renkler arasında.
8. Marsala


Marsala koyu mürdüme yakın bir renktir. Diğer renklere oranla daha sade ve romantik bir renk olarak karşımıza çıkıyor. Bu saç rengini de kızıl saç kullanan ve açık tenli kadınlar kullanmalıdır.
9. Sarı


Sarı saç tabi ki her zaman gördüğümüz ve moda olan bir saç rengi. Ama bir de bunu limon sarısına boyayarak denediniz mi? Tüm dikkatleri üzerinize çekecek bu renkle çok trend olabilirsiniz.
10. Açık Şeftali


Yaz aylarında daha sık tercih edilen şeftali rengini kış aylarında da kullanmanız mümkün. Ünlülerin favori rengi arasında bulunan bu ton genellikle beyaz tenli kadınlar üzerinde kendini daha iyi gösteriyor.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir