Saç renkleri

Röfleli Saç Modelleri 2016 Sezonu İle Geri Döndü!

tarafından tarihinde yayınlandı.

Ombre,ışıltı ve gölge gibi tekniklerin çıkması ile birlikte röfle modası biraz biraz geri plana atılmıştı. Tam modası geçti mi acaba derken röfleli saç modelleri modern bir şekilde karşımıza tekrar çıkmaya başladı.

rofle

Röfle Nedir?

Bu işlemleri yaptırmış olan kadınlar bile aslında arasındaki farkları tam olarak bilemeyebiliyor. Bu yüzden röfleli saç modelleri ile ilgili örneklere geçmeden önce röfle nedir, diğer tekniklerden yapılış ve sonuç açısından farkı nedir ondan bahsedelim. Röfle, saçların mevcut renginden 1-6 ton farklı olacak şekilde yapılan renklendirme işlemidir. Saçlar küçük tutamlar halinde alınarak biraz önce bahsettiğimiz gibi 1-6 ton arasında bir renge boyanır. Alınan bu tutamlar ışıltılı modellerde olduğu gibi saçların arasından alınır.

röfle yapılırken

Esmer kadınlar röfle yöntemini saçlarının rengini biraz daha yumuşatmak için kullanırlar. Röfle işlemi gölge ve balyaj ile karıştırılmaktadır. Aslında balyaj ve bölge tekniği, röfle işleminin bir başka türü olsa da tamamen farklı işlemler olduğunu söyleyebiliriz.

uzun saçlar için röfle

Röfleli Saç Modelleri

Röfle tekniği daha çok açık ve buğday tenli kadınlara yakışmaktadır. Bu yüzden eğer sizde bu kadınlardan biriyseniz kendi saçlarınız için yaptırmayı düşünmenizi tavsiye ederiz. Daha rahat bir seçim yapabilmeniz adına sizin için en güzel röfleli saç modellerini bir araya getirdik. Eğer bu tekniği yaptırmaya karar verdiyseniz aşağıdaki röfleli saç modellerini incelemenizde fayda var.

röfle renk önerisi

karamel röfle

karamel tonlarında röfle

röfle modeli

röfle modelleri

röfle örnekleri

röfle saç modelleri

röfle saç rengi

röfleli saç modelleri

röfleli saç

sarı koyu karamel röfle

sarı saça koyu röfle

sarı saça röfle

sarı tonlarında koyu röfle modeli

sarı tonu röfle


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir