Ünlülerin saç modelleri

Özgü Namal Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

28 Aralık 1978’de Selanikli bir annenin ve Makedonya kökenli bir babanın kızı olarak İstanbul’da dünyaya gelen Özgü Namal, 1997 yılından beri profesyonel olarak oyunculuk yapmaktadır. Kariyerine Masal Gerçek Tiyatrosu’nda çocuk oyunları oynayarak başlayan Özgü Namal daha sonra birçok sinema filminde ve dizilerde rol almıştır. Oyuncu ilk olarak hepimizin bildiği Kurtlar Vadisi dizisinde Elif Eylül adlı karakteri canlandırarak geniş kitlelere adını duyurmuştur.

özgü namal saç rengi boya

Oynadığı birçok filmde ödüle layık görülen oyuncu aynı zamanda Kiralık Oyun isimli tiyatro oyunuyla da bir ödül kazanmıştır. Güzel oyuncu bir dönem Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışma programında jürilik yapmıştır. Başarılı oyunculuğuyla tanıdığımız Özgü Namal hobi olarak fotoğrafçılık ile de ilgilenmektedir.

özgü namal majyajı

Bugün sizlere güzel ve yetenekli oyuncu Özgü Namal’ın saç rengi ve modellerinden bahsedeceğiz. Eğer siz de Özgü Namal’ın saç rengine veya saç modeline sahip olmak istiyorsanız sizin için harika bilgi ve önerilerimiz var!

Özgü Namal Saç Rengi Boya Numarası

özgü namal saç rengi

Doğal saç rengi koyu kahverengi olan Özgü Namal, uzun süre bu saç rengini kullanmış ve bu tonları tercih etmiştir. Son zamanlarda ise siyah saç rengiyle sevenlerinin ilgi ve beğenisini gören oyuncu bu saç renginden vazgeçmemiştir. Siz de kendi saçlarınızda aynı rengi kullanmak istiyorsanız Sea Colour markalı boyanın 1.0 numaralı boyasını alıp kullanabilirsiniz.

Özgü Namal Saç Modelleri

Özgü Namal samimi duruşu ve doğal görünüşü ile herkesin beğenisini kazanmış bir isim. Buna birde stilinin şıklığı ve zarifliği eklenince kendisini beğenmemek elde değil. Eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız Özgü Namal’ın kullandığı saç modellerini çok beğeneceksiniz. İşte sizin için seçtiğimiz en güzel modeller!

özgü namal dalgalı saçları

özgü namal doğal hali

özgü namal düz saçları

özgü namal düz saçlı hali

özgü namal frikik

özgü namal gençliği

özgü namal kısa saçlı hali

özgü namal kıyafetleri

özgü namal makyajsız doğal hal

özgü namal makyajsız

özgü namal saç renkleri

özgü namal saç

özgü namal saçları

özgü namal


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir