Saç renkleri

Metalik saç renkleri ve metalik saç boyaları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saçlarda “Metalik Renk” ve “Candy Unicorn” akımı Gökkuşağıydı, uzaydı, alevdi, gün batımı derken sıra candy unicorn ve daha az iddialı metalik saçlara geldi sıra. Her gün hatta her an yeni bir trendin oluştuğu saçlarda şimdi cesaret rüzgarları esiyor . İlk olarak Candy unicorn Saç renginden bahsetmek gerekirse akımın başlatıcısı olan ünlü saç tasarımcısı Ghelly Gregory’dir. Macaron ve unicorn’lar dan esinlenerek yepyeni bir renk paleti oluşturmuştur. Şeker tadında renkli balyajlarıyla cesaretli hanımlar bu akıma kendilerini kaptırdılar bile! Daha soft, daha pudra tonlardan oluşan bu renkler leziz birer macorana benzemek dışında şirin mi şirin unicornlarıda andırıyor. Ve metalik saçlar. Daha parlak, daha canlı, daha metal bir görünüm sunan saçlar resmen parıldanıyor. Işıl ışıl ışıldayan bu akımı her saç modeli için kullanmak mümkün. Candy Unicorn saç renkleri için örnek arıyorsanız aşağıdaki saç renklerini inceleyin!

candy unicorn rengarenk saç
candy unicorn saç rengi
candy unicorn

Uzun, kısa, düz, kıvırcık, dalgalı .. Her renk metalik etkiye girebilir. Kahve tonlarında altın dokunuşunu da tercih edebilirsiniz, gri renkte gümüş hissi de yaratabilirsiniz. Daha marjinal renklere kayarak da bu trendi takip etmeniz mümkün.Hatta biraz daha cesur davranıp metalik pembeler, morlar eminim size de çok yakışıcaktır. Bembeyaz bir saç veya açık pembe, güneş gibi turuncu, ateş gibi kırmızı, çimenler gibi yeşil veya denizler gibi mavi renkler herkesin kişisel çılgınlık tercihine göre metalik saç akımının uygulanacağı renkler arasında bulunuyor.

metalik saç renkleri

Ben o kadar iddialı değilim diyorsanız baz olarak kendi saçınızı da alabilirsiniz tabi ki. Doğal kahvelere, sarılara dore vurgularda bulunarak sizde metalik saç akımına katılabilirsiniz. Her boyama, şekillendirme işleminde olduğu gibi saçlarınızı işinin ehli bir uzmana emanet etmenizi öneririm. Tabii kendinize güveniyorsanız ve riski göze alıyorsanız birçok markanın metalik ve soft renkler serisine ilgili yerlerden ulaşabilirsiniz.

metalik gri saç rengi

Unutulmamalıdır ki her işlem saçımızı yıpratır ve boya bu yıpranmaların sebepleri arasında en büyüğüdür. Saçlarınızın boyama öncesi, sonrası olarak bakımını yaptırmalı ve boyama sonrası belli ritüeller ile bakımınızı tekrar etmelisiniz. Başlı başına boya elbette herkesin cesaret edebileceği bir tercih değil. Ama sizde metalik tonlara veya candy unicorn’a gönül verirseniz kesinlikle size çok yakışacaktır !

metalik saç rengi


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir