Ürün İnceleme

Maybelline Age Rewind Kapatıcı İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Concealer yani kapatıcılar, kusursuz bir makyajın olmazsa olmazı. Özellikle göz altlarınızı en iyi şekilde kapattığınızda yaptığınız makyaj bütün olarak güzel görünür. Eğer gözaltlarınızda koyu halkalar ya da morluklar varsa kapatıcıya çok daha fazla ihtiyaç duyarsınız. Bu tür sorunlarınız olmasa bile cilt tonunuzun eşitlenmesi için kullanabilirsiniz. Makyaj dünyasını yakından takip edenler bilir ki ünlü vlogger ve bloggerların severek kullandığı ürünler oldukça popüler hale gelir. Tüm dünyada konuşulan ürünlerden biri olan Maybelline Age Rewind Kapatıcı da bunlardan biri.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı

Dünyaca ünlü kişilerin kullandığı bu kapatıcının Türkiye’de satılmıyor oluşu son derece moral bozucuydu. Ancak artık ülkemizde de satılmaya başlandı ve şimdiden birçok hayran kazandı bile. Şimdi gelelim bu çok konuşulan kapatıcının özelliklerine.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı Özellikleri

  • Göz altlarınızı kapatmayı değil silmeyi vaat ediyor.
  • İnce bir yapıya sahip.
  • Kapatıcılığı yüksek.
  • İçeriğinde Goji Berry yani kurt üzümü bulunuyor.
  • Cildi sıkılaştıran ve yaşlanma karşıtı bir içeriğe sahip.
  • Kullanımı son derece pratik.
  • Kremsi bir yapısı var.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı Yorumları

Maybelline Age Rewind Kapatıcı incelemesi

Çok ince bir yapıya sahip olduğu için günlük kullanım için oldukça uygun bir ürün. Her gün kullanabileceğiniz bir kapatıcı arıyorsanız kesinlikle ideal olduğunu söylemek isterim. Yapısı her ne kadar ince olsa da kapatıcılığı son derece yüksek. Ürünün vaat ettiği en önemli şey de hiç kuşkusuz göz altlarını siliyor olması. Kapatıcılığın yanı sıra göz altınızda olan her türlü problemi bir silgi gibi silerek yok edeceğini vaat ediyor. Ve bu vaadini de büyük ölçüde gerçekleştiriyor diyebiliriz.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı blog

MAYBELLINE-NEW-YORK-Instant-Anti-Age-Eraser-Eye-Fair

Ürün son derece kremsi ve yumuşak bir yapıya sahip. Kremsi bir yapısı olduğu için uygulaması da oldukça kolay. Göz altlarınıza kolayca yayabilir ve yedirebilirsiniz. Kremsi yapısı uyguladıktan sonra pudramsı bir yapıya dönüşüyor. Bu da ürünün göz altlarınıza sabitlenmesini sağlıyor. 4-5 saat boyunca göz altlarınızda kalabilir. Saten bitişli bir ürün olsa da hiç parlama yapmıyor. Yağlı bir cildiniz olsa bile bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı cilt üzerinde duruşu

Birçok kapatıcıda yaşanan çizgilere dolma problemi de yaşanmıyor. Eğer uzun süre dışarıda bulunacaksanız ürünün üzerine pudra da uygulayabilirsiniz. Bu şekilde sabitlemiş ve kalıcılığını arttırmış olursunuz. Ürünün kapatıcılığı çok olduğu için fazla sürmenize hiç gerek yok. Çok az uygulamanız bile iyi sonuç verecektir. Böylece ürünü çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı Göz Altı

Bu ürünün en iyi yanı kapatıcılık sağlamasının yanı sıra göz altlarına aydınlık bir görünüm vermesi. Böylece yorgun görünümü tamamen ortadan kaldırıyor. Makyajınızın bir bütün olarak güzel görünmesini sağlıyor. Özellikle de göz altı problemleri yaşıyorsanız bu ürünü çok sevebilirsiniz.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı Nasıl Kullanılır?

Çok konuşulan ve birçok kapatıcıya göre farklı bir ambalaja sahip olan Maybelline Age Rewind Kapatıcının nasıl kullanılacağı da gelen sorular arasında. Ürünün kapak kısmında yer alan kırmızı şeridi sola doğru çevirdiğinizde uç kısmında bulunan sünger kısmına ürün geliyor. Ve bu sünger kısmı ile ürünü göz altlarınıza uygulayabiliyorsunuz.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı nasıl kullanılır

Bu tür bir kullanımının olması büyük bir artı. Çünkü böylece bütün ürünü kullanabiliyorsunuz, dibinde kalmıyor. Parmaklarınızla uyguladığınızda çok daha fazla kapatıcılık sağlıyor. Eğer kuru bir cilde sahipseniz öncesinde nemlendirici sürebilir ve ürünü nemli sünger ile uygulayabilirsiniz.

Maybelline Age Rewind Kapatıcı Fiyatı

Maybelline Age Rewind Kapatıcı fiyatı

Rossman, Gratis ve Watsons gibi mağazalarda bulabileceğiniz Maybelline Age Rewind Kapatıcı fiyatı 25 TL ve 30 TL arasında değişiyor. İndirim günlerinde 15 TL’ye bile bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı kapatıcılar arasında en iyilerinden biri denebilir.

MAYBELLINE-NEW-YORK-Instant-Anti-Age-Eraser-Eye-Fair


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir