Moda

Kış Stilinizi Yükseltecek Maxi Kaban Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Oversized kabanlardan sonra şimdilerde bir de maxi kaban trendi kendini gösterdi. Ayak bileklerinize kadar uzanan uzun kabanlar ile harika kombinler yapabilirsiniz. Sizi hem stil sahibi gösterecek hem de soğuk kış günlerinde sizi sıcak tutacak bu maxi kaban modelleri ile nasıl kombinler yapabileceğinizi merak ediyor musunuz?

Maxi Kabanları Nasıl Kombinlesek?

Hangi tarza sahip olursanız olun bu kabanları en güzel şekilde stilinize uydurabilirsiniz. Eğer günlük kombinleri daha çok yapıyor ve genellikle rahat seçimler yapıyorsanız şık bir triko, kot pantolon ve beyaz sneaker ayakkabılarınızla kaşe, uzun bir kaban tercih edebilirsiniz. Özellikle sütlü kahve ya da taba renklerindeki maxi kabanlar harika bir seçim olabilir.

Kombinlerinizde şıklığı elden bırakmak istemiyorsanız uzun kabanlarınızla şık bir bootie, skinny pantolon ve beyaz gömlek tercih edebilirsiniz. Ofis kombinlerinde maxi kabanları tercih etmek için ise sigarette kesim bir pantolon, şifon gömlek ve babetler ile birlikte düz siyah bir kaban giyebilirsiniz. Bu şekilde hem minimal hem de şık bir ofis stili yaratabilirsiniz.

İşte en güzel maxi kaban kombinleri.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir