Soru-Cevap

Kaş Çıkarma Ve Kaş Kalınlaştırmak İçin Doğal Yöntemler

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kaş çıkartmak veya kaş kalınlaştırmak için deneyebileceğiniz birçok yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerden birini uyguladığınız takdirde, oldukça kısa bir süre içerisinde daha kalın ve sağlıklı kaşlara kavuşmanız elbette mümkün.

Kaş Çıkartmak/Kalınlaştırmak İçin Doğal Bitkisel Yöntemler

Kadınlar çoğunlukla yüz hatlarına ve şekline uygun bir biçimde kaş şekillerini kullanmayı tercih ederler. Ancak bazı kuaförlerin azizliğine uğrayanların kaşlarından bozulma ve incelmeler meydana gelebilmektedir. Bunu düzeltmek için ise başvurabileceğiniz pek çok yol vardır. Bu yazımızda sizlere bu yollardan en etkili 3 tanesini anlatacağız. İlk olarak sarımsak ile kaşları kalınlaştırma yönteminden başlayalım.

Sarımsak İle Kaş Kalınlaştırma

Sarımsak özü, hem saçların hem de kaşların gürleşmesinde oldukça etkili bir rol oynamaktadır. İçeriğinde bulunan bileşenler, kıl köklerini güçlendirerek kısa sürede kalın ve düzgün kaşlara sahip olmanıza yardımcı olur. Hem de hiçbir şekilde zahmete girmeksizin aktarlardan kolaylıkla bulabileceğiniz sarımsak, sarımsak yağı ve özleri ile uygulamaya geçebilirsiniz. Birkaç diş sarımsağın suyunu çıkararak bir pamuk yardımı ile geceleri yatmadan önce kaşlarınıza sürdüğünüz takdirde kısa sürede kaşlarınızın yapısında ve köklerinde güçlenmeler meydana gelecektir, kaşlarınız kalınlaşmaya başlayacaktır.

Badem Yağı İle Kaş Kalınlaştırma

Yine hem saçlar hem kirpikler hem de kaşlar için bir numaralı uygulamalar arasında yer alan tatlı badem yağı hiçbir şekilde yanma ve tahrişlere yol açmadan harika bir kaş görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Badem yağını her gece yatağınıza girmeden önce kaşlarınıza, bir kaş fırçası yardımı ile uyguladığınızda kısa zaman içerisinde kaş köklerinizde gürleşmelerin meydana geldiğini göreceksiniz.

Vazelin İle Kaş Kalınlaştırma

Daha çok kirpikleri uzatma yöntemi olarak bilinen vazelin yöntemi aslında kaşları kalınlaştırmak ve yapay yöntemlere başvurmamak için en doğal yöntemler arasında yer almaktadır. Tıpkı bitkisel yağ ve sarımsak özünü sürdüğünüz gibi bir pamuk ya da fırça yardımı ile vazelini kaşlarınızın köklerine iyice yedirdiğinizde istediğiniz sonucu kısa bir sürede elde edebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir