Saç Modelleri

2016 Sezonunun En Rahat 5 Dağınık Saç Modeli

tarafından tarihinde yayınlandı.

2016 yılı, dağınık saç modelleri sevenler için çok verimli geçecek. Dağınık maşalı topuz saç modeli, özellikle düğün, nişan, davet gibi özel etkinliklere katılacak kadınlar için oldukça güzel bir alternatif sunuyor. Resmi etkinlikler için tamamen dağınık bir saç stili yerine daha zarif ve kısmi dağınık stiller de tercih edebilirsiniz. Saçınızın bir kısmını çiçek şeklinde örerek bu örgüleri arka kısımda topuz yaparsanız oldukça zarif bir saç stiline sahip olursunuz.

dağınık saç modelleri

Daha resmi bir görünümden ziyade günlük ve samimi bir duruş sevenler için ise dağınık örgülü bohem saç modeli ön plana çıkıyor. Üstelik bu modeli yapmak için kuaföre gitmenize de gerek yok. Size yardımcı olacak birisiyle birlikte yarım saatten az bir süre içerisinde bu modeli kendiniz yapabilirsiniz. Günlük saç stilleri arasında bir diğer alternatif ise sarmal topuz modellerdir. Bu modeller özellikle ton ve renk farkının bulunmadığı saçlarda daha şık durmaktadır. Bu modelde topuz, başın üst kısmında bulunur.

2016 Dağınık Saç Modelleri

Dikkat çekici bir görünümü seven kadınların bu yıl ki tercihleri dağınık yandan topuz modeller olacak. Bu modeli, saç maşası kullanarak kendi başınıza yapabileceğiniz gibi kuaföre gitmeyi de tercih edebilirsiniz.

yandan dağınık topuz

Tepeden topuz modeller ise salaş bir imaj oluşturmak isteyen özgür ruhlu kadınlar için son derece uygundur. Tercihinize göre topuz ve saçın geri kalanı arasında ton farkları olabilir. Bu, stilinizi daha özgün, daha dikkat çekici ve sizi daha özgür ruhlu kılacaktır.

tepeden topuz

Örgülü ense topuzu saç modelleri, 2016 dağınık saç modelleri arasından en popüler olanlardan birisidir. Son derece asil bir duruş sergileyen bu modelde topuz, ensenin biraz üzerinde bulunur. Topuza kadar uzanan saçlar örülmüştür. Özellikle gölgeli kumral ve sarışın saç renklerinde son derece şık durmaktadır.

örgülü ense topuzu

Uzun perçemli yandan topuz saç modeli olgun bir görünüm yaratmayı isteyenlerin son yıllardaki en önemli tercihidir. Bu saç stilinin 2016 yılında da son derece popüler olduğunu görüyoruz. Bu model, büyük ve metalik küpelerle birlikte çok şık durmaktadır.

yandan örgülü perçemli topuz modeli


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir