Saç renkleri

Bebek Sarısı Saç Rengi Nasıl Yapılır? Bebek Sarısı Saç Renkleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saç renkleri içerisinde en fazla tona sahip olan renk hiç kuşkusuz sarıdır. Sarı saç rengi, sayısız farklı ton ile sarı saç sevdalılarına birçok farklı seçenek sunuyor. Bu kadar çok sarı saç tonu arasından kendi ten renginize, göz renginize ya da saç şeklinize en uygun tonu bulabilmeniz mümkün. Son dönemlerde de moda olan sarı saçlar, farklı tonlarla herkese sarı saçlara sahip olma imkanı tanıyor. Bu tonlar arasında son zamanlarda popüler bebek sarısı saç rengi de birçok ünlünün tercihi haline geldi.

bebek sarısı saç modelleri.jpg

Platin sarısı ile karıştırılsa da bebek sarısı çok daha farklı bir tona sahip. Bebek sarısı platin sarısından biraz daha koyu ve sıcak bir tondur. Eğer platin sarısının soğuk tonundan hoşlanmıyorsanız daha sıcak olan bebek sarısını tercih edebilirsiniz. Bu saç rengi genellikle beyaz tenlilere çok yakışıyor olsa da bronz tende de harikalar yarattığını söylemek mümkün. Özellikle Victoria’s Secret mankenlerinden biri olan Candice Swanepoel’in hafif bronz teniyle çok iyi uyum sağladığını görebilirsiniz. Birçok ünlünün tercih ettiği bu rengi uygulamak için sarışın olmanız gerekmiyor.

Bebek Sarısı Saç Rengi ve Makyaj

Birçok sarı saç rengi, yaşı büyültür ve makyajsız kullanıma olanak vermez. Ancak bebek sarısı tam tersi olarak doğal bir görünüm kazandırıyor ve çok daha genç görünmenizi sağlıyor. Bebek sarısı saç rengini kullanmak için aşırı makyaj yapmanıza da gerek kalmıyor.

bebek sarısı

Eğer doğallıktan yanaysanız ve saçlarınızı sarı yapmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz en ideal renk kesinlikle bebek sarısıdır. Yaz ayları için de ideal bir tercih olabilecek bu renk ile ıslak makyaj uygulaması harika bir uyum yakalar. Elmacık kemiklerinize süreceğiniz hafif bir aydınlatıcı ile ıslak bir görünüm sağlayarak son derece taze bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

bebek sarısı saç rengi.jpg

Özel günler ya da davetlerde de bu saç rengi ile kırmızı ruj muhteşem görünecektir. Doğal bir renk tonu olduğu için saçlarınızı da doğal modellerle kullanmanız yeterli olacaktır.

michelle williams bebek sarısı saç rengi.jpg

Michelle Williams gibi kısacık saçlarla da Candice Swanepoeal gibi uzun ve dalgalı saçlarla da uyum sağlayan harika bir renk olduğunu söylemekte fayda var.

Bebek Sarısı Saç Renkleri

Derlediğimiz bebek sarısı saç rengi önerilerini aşağıda bulabilirsiniz.

bebek sarısı saç rengi trendi

kıvırcık bebek sarısı saç modeli

ombreli bebek sarısı saç

kate moss bebek sarısı saç rengi

kısa bebek sarısı saç modeli

2016 bebek sarısı saç modası

 

bebek sarısı saç rengi tonu

açık bebek sarısı

balyaj bebek sarısı

balyajlı bebek sarısı

bebek sarısı platin saç

bebek sarısı saç boya


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir