Moda

Basic Tişörtleri Şık Kombinlerde Kullanma Rehberi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Her kadının dolabında farklı renkleri ve modelleri ile basic tişörtler bulunur. Günlük hayatta giy-çık mantığına uyan bu harika tişörtler en şık kombinlerde de harikalar yaratıyor. Peki şık kombinlerde basic tişört nasıl giyilir?

Son zamanlarda ünlülerden moda bloggerlarına kadar pek çok kişi sadelikle şıklığı bir arada kullanmayı tercih ediyor. Bu da daha çok spor-şık kombinlerle gerçekleşebiliyor. İşte bu noktada en şık parçalarınızla basic tişörtleri kullanarak harika kombinler yapabilirsiniz. Yüksek belli, gösterişli eteklerinizi basic tişört ve topuklu ayakkabılarla giyerek dengeli bir kombin yaratabilirsiniz. Aynı şekilde bol paçalı, yüksek belli pantolon, topuklu ayakkabı, blazer ceket üçlüsüne en yakışacak parça beyaz, basic bir tişörttür.

Dengeli bir kombin yaratmak için bu tişörtler en büyük yardımcınız olabilir. İş hayatında şık ceket ya da yeleklerle giyebilir, özel günlerde skinny pantolon ya da eteklerle kombinleyebilir, gösterişli takılarınızı dengelemek için giyebilir ve daha birçok şık parça ile bu tişörtleri bir araya getirebilirsiniz. İşte size fikir vermesi için derlediğimiz harika basic tişört kombinleri.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir